מהו הטיפול בקשתיות שקופות?

מהו הטיפול בקשתיות שקופות?

טיפול בקשתיות שקופות הינו תהליך של  הרכבה של סדרה של קשתיות אשר מיישרות בהדרגה את השיניים. אין ברזלים וחוטים, ולכן אין את מההגבלות שמגיעות איתם. הקשתיות מיוצרות מפלסטיק גמיש הן דקות , שקופות ,מותאמות במדויק על שיניך, דבר ההופך אותן למעשה לבלתי נראות. אנחנו  ניצור תוכנית טיפול ייחודית, דיגיטלית, הממפה את התנועות המדויקות של השיניים שלך. הקשתיות השקופות שלך  מתוכננות להפעיל את כמות הכוח הנכונה במקום הנכון ובזמן הנכון על סמך התוכנית שלך האישית שלך. אנחנו נהיה איתך בכל שלב על מנת לפקח על התקדמותך ולהבטיח ההתאמה של הקשתיות השקופות.

למי מיועד הטיפול בקשתיות שקופות?

טיפול בקשתיות שקופות מהווה פיתרון נהדר עבור מבוגרים ובני נוער המחפשים שיטה כמעט בלתי נראית כדי לשפר את החיוך שלהם. החידושים וההתקדמות הטכנולוגיות שלנו מאפשרים לתקן כמעט את כל בעיות היישור והשיניים הנפוצות של השיניים, מפשוטות למורכבות - כל זאת מבלי להפריע לחיים העמוסים שלך.

מה עלות הטיפול בקשתיות שקופות?

עלות הטיפול יקבע בהתבסס על מידת מורכבות המקרה וכמות הקשתיות הנדרשות. ברוב המקרים, עלות הטיפול יקר יותר מהטיפול הקונבנציונלי.

מהו תהליך הטיפול?

טיפול בקשתיות שקופות  מתחיל בהתייעצות עם רופא מיומן בשיטה. אנו נעריך את החיוך שלך ואז נכין עבורך, תוכנית טיפול דיגיטלית מדויקת ומותאמת,אישית המציגה את השינויים צעד אחר צעד. לאחר שתאשר את התוכנית שלך, יחלו ביצור הקשתיות המותאמות אישית עבורך. אתה תרכיב כל קשתית שקופה במשך 20 עד 22 שעות ביממה, תחליף קשתית שקופה כל שבוע עד שבועיים, לפי הוראות שיינתנו על ידינו. כל מערך הקשתיות השקופות יזיז את השיניים בעדינות ובהדרגה למקומן, בהתאם לתוכנית הטיפול שלך,

עד שיושג החיוך החדש והיפה שלך.

אנו נמליץ לבצע בדיקת שיניים וניקיון לפני שתתחיל בטיפול כדי לוודא ששיניים וחניכיים שלך במצב תקין על מנת להימנע מסיכונים מיותרים.

האם טיפול בקשתיות שקופות מתאים לבני נוער?

טיפול בקשתיות שקופות לבני נוער הוא המגמה החדשה ביותר בתחום יישור שיניים.

deliver.jpg